Potrzebujesz projektu?

Cześć, jestem Michał.

Głównie zajmuję się projektowaniem graficznym. Mówiąc potocznie jestem więc grafikiem komputerowym, jednak uściślając – to nie jest do końca tak.

Dlaczego? Ponieważ grafik komputerowy nie musi być wcale projektantem.Projektant pracuje również poza komputerem i rozwiązuje problemy, by jego projekty działały i osiągały zamierzone cele. Wydaje się skomplikowane? Być może, ale więcej na ten temat na moim blogu, na który również zapraszam.

Tak jak napisałem wcześniej, zajmuję się projektowaniem graficznym. Przede wszystkim projektuję opakowania oraz strony internetowe. Opakowania takie, które coś mówią, potrafią zainteresować konsumenta oraz skutecznie zwrócić na siebie uwagę w „dżungli”, jaką można spotkać na sklepowych półkach. I to jest właśnie zadanie dla projektanta – sprawić, by projekt wcielony w życie (bez znaczenia, czy jest to opakowanie, strona internetowa, czy może zwykły banner reklamowy) nawiązał efektywną komunikację z odbiorcą.
Oprócz projektowania opakowań, zajmuję się także szerszymi działaniami, jakimi jest budowanie identyfikacji wizualnej. Projektuję także tylko logo, aczkolwiek warto zaznaczyć, że samo logo to odrobinę za mało, by osiągnąć niektóre cele. Logo, mały „znaczek”, potrzebuje otoczenia, w którym będzie działał i które to otoczenie będzie pracowało na rozpoznawalność tego znaku… ale w tej chwili to jest nieważne – tę myśl także rozwinę na swoim blogu.

No dobrze, a co z copywritingiem? Pisanie tekstów, ale nie tylko reklamowych, nie jest mi obce. Piszę artykuły prasowe, felietony, teksty lifestyle’owe oraz artykuły specjalistyczne. Hasło reklamowe, budujące właściwe emocje, także stworzę.

Zatem podsumowując – zapraszam do współpracy.

Michał Gosk